Matbaa Baskı - Kurumsal Kimlik ve Web Tasarım Hizmetleri

Matbaa baskı, kurumsal kimlik, web tasarım hizmetleri, kartvizit, broşür, antetli, zarf, el ilanı, branda gibi bir çok alanda hizmet ihtiyaçlarınıza çözüm oluyoruz. Tasarladığımız kurumsal kimliklerinizi, tasarımlarınızı ve farklılığını yansıtabileceği şekilde en iyi kalitede baskı hizmetlerini gerçekleştirerek, baskı hizmetlerinde müşterilerimize farklı bir deneyim yaşatıyoruz. Aynı zamanda her türlü yazılım projelerinize tasarım uygulayabiliriz.

 

Kurumsal Kimlik Tasarımı ve Baskısı

Sosyal medya kurumların içerisine dâhil olmaları gereken ortamlardan biri haline gelmiştir. Kurumların hedef kitleleriyle karşılıklı etkileşim kurmasını sağlayan, hızlı ve düşük maliyetli bu ortamlar sunduğu avantajlar nedeniyle ticari kurumlar için değil; varlığı bağışlara dayanan kar amacı gütmeyen organizasyonlar (STK) için de önemlidir. Ancak değişen koşullarda bu ortamlarda bulunmak bir kurum olarak kim olduğunu, ne yaptığını ve nasıl yaptığını doğru olarak yansıtabilmek de önemlidir. Bu noktada karşımıza kurumsal kimlik kavramı çıkmaktadır.

 

Bilboard Reklam Tasarımı

En önemli reklam mecralarından biri olan billboard, şehir hayatı içinde markaların mesajlarını müşterilerine iletmek için tercih ettikleri bir yöntem. Hemen her türde haber, duyuru ve reklam içeriği için kullanabileceğiniz billboard sayesinde günde belki binlerce kişiye markanızı duyurabilmeniz mümkün.

İnsanların evlerinden çıkmadığı, iş yerlerine gitmediği, ihtiyaçları için alışveriş yapmadıkları bir dünyada belki billboard ve diğer geleneksel reklam araçları etkisini zamanla kaybedebilir.

 

Web Tasarımı

Tasarım fikirlerinin estetik çizgisinde, bir amaç için belli ilkeler yönlendirildiği, düzenlendiği ve uygulamaya (tasarımın yazılıma) dönüşmesi işlemleridir. Bu işlemlerin tamamlanmasının ardından ortaya aktif bir web sitesi çıkar. Web tasarımı (aktif web sitesi) uygulamasının ardından son kullanıcılar bir web tarayıcısı yardımıyla internet üzerinden web sitelerine erişebilirler. Tasarımın dalında olduğu web tasarımı içinde de belli ana hatlar oluşturularak çalışmalar yapılır. İçerik: İçerik ve tasarım görsel ve metin yoluyla sitenin vereceği mesajı geliştirmek için birlikte çalışabilir. Okuyucusunu şaşırtmak onlarda heves uyandırmak için istediklerini onlara vermek gerekir, bu kullanıcılar sitede vakit geçireceklerdir.

 

Mobil Uygulama Tasarımı

Mobil uygulama, web sitelerinizin veya projelerinizin mobil cihazlar üzerinde Android veya IOS uygulama marketlerinden indirilip kullanılabilirliğini sağlamaktadır. Mobil uygulamalar kullanıcılara sahip oldukları mobil cihazlar ve tabletler üzerinden kolayca ulaşabilmenizi, kullanıcılar sürekli iletişim halinde olmanızı sağlamaktadır. İnternet üzerinden aktif olarak bir ürün satmıyor, kurumsal içerik paylaşıyorsanız mobil uygulamalar sizler içinde kullanıcılara kolayca ulaşabilmenin bir yolu olabilir. E-ticaret firmaları mobil uygulamaları kullanıcılara mobil cihazlarından erişebilir satışlarında doğrusal artış gözlemleyebilir. E-ticaret firmaları mobil uygulamaları kullanıcılara mobil cihazlarından erişebilir satışlarında doğrusal artış gözlemleyebilir. Türkiye üzerinde 48 Milyon internet kullanıcısı bulunmakta ve bu internet kullanıcılarının 42 Milyonu mobil cihazlardan internete girmeyi tercih ediyor. 80 Milyon nüfusa sahip ülkemizde %50 civarında bir mobil cihaz kullanıcısı bulunmakta bu denli yoğun kullanıma müsait mobil cihazlarda  uygulama geliştirerek erişebileceğiniz kullanıcı sayısı fazladır.