MCS Ajans Neler Yapar ?

MCS Ajans farklı sektörde markalaşmaya giderek. Sektöründe lider firmalar yaratmayı hedeflemiştir. Geniş ekip ve geniş hizmet sektörü yelpazesi ile hizmet kalitesini arttırmıştır. Şimdi gelin sizlere neler yaptığımız ile ilgili küçük bilgiler paylaşalım.

 

Yazılım

Yazılım sektöründe ciddi işler başaran markamız NARVAL ile web ve mobil uygulamalar üreterek müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Bir çok markaya hizmet vermiş ve çözüm olmuştur. E-ticaret, kurumsal web sitesi, evden çalışma modelleri, crm sistemleri vb. bir çok alanda proje üretmiş olan markamız, gün geçtikçe değerini ve kalitesini arttırmaya devam ediyor. Yazılım sektöründe hizmetlerimiz için detaylı bilgiye bu linkten ulaşabilirsiniz. Lütfen tıklayınız...

 

Reklam

Reklam sektöründe çok ciddi işler başardık. Bugünden sonra da bu alanda kendimizi iyi noktaya getirmeyi planlıyoruz. Profesyonel olan ekibimizle sürekli reklam sektöründeki gelişemeleri takip ederek, kaliteli reklam stratejilerini kendimize yer ediyoruz. Google reklamı, sosyal medya reklamı, yandex reklamı gibi bir çok alanda ciddi geliştirmeler sağladık. Özellikle de e-ticaret sektörüne ait reklam stratejilerini daha ileri seviyeye götürme başarısını gösterdik. Diğer tüm detaylar için tıklayın.

 

Tanıtım Filmi ve Animasyon

Tanıtım filmi ve animasyon sektöründe 2D, 3D ve daha fazla film ve animasyon kalitemizle sizlere hizmet vermekten gurur duyarız. Ürettiğimiz harika reklam filmleri ile müşterilerimizin ve tüm müşteri potansiyelimizin dikkatini çekmeyi başardık. Profesyonel ve kurumsal reklam modelimizi daha ileriye götürmek için kurmuş olduğumuz animasyon firmamızı en kısa zamanda sizlerle paylaşacağız. Diğer tüm detaylar için tıklayın.

 

Baskı ve Tasarım

Baskı ve tasarım alanında hizmet veren firmamız Grafilli, bir çok alanda kendini geliştirmiş ve sektörde büyümek için var gücüyle çalışmaktadır. Logo, kurumsal kimlik tasarımı, katalog tasarımı vb. bir çok baskı ve tasarım hizmetini bünyesinde barındırmaktadır. Ayrıca yazılım sektöründe hizmet veren Narval yazılım firmamıza da web ve mobil uygulama tasarımı alanında hizmet vermektedir. Diğer tüm detaylar için tıklayın.

 

Harita Hizmetleri

Harita hizmetleri ile firmanızı bir çok navigasyon ve harita sistemine kayıt ediyoruz. Google, Yandex, Apple, Sosyal Medya Haritaları gibi bir çok alanda da bu işlemlerin gerçekleşmesini sağlamaktayız. Hızla büyüyen ve referans değeri artan bu firmamızın bir çok referansı bulunmaktadır. Sadece arama motorları ve sosyal medya değil, aynı zamanda araç navigasyon uygulamalarında da yerinizi almanız mümkün. Diğer tüm detaylar için tıklayın.