Tanıtım Filmi ve Animasyonu

Günümüzün dijital dünyasında içerikler hızlıca tüketiliyor. Bir çok kurumsal firma işini artık animasyonlar ve tanıtım filmleriyle müşterilerine sunuyor. Müşterilerinin dikkatini çekmek için daha yaratıcı filmler hazırlıyor. Dijital dünyamızda tek sorun rakipler arasından sıyırılabilmek değil, internet ortamının değişimlerine ayak uydurabilmek. Hızlıca değişen trend ve algoritma çalışmaları yüzünden eğer az da olsa bir eksiğiniz varsa ve rakipleriniz sizin bu eksiğinizi görüp kendilerinde tamamladıklarında direkt olarak sizin üstünüzde olmaya devam ediyor. Bu yüzden aşağıda yer alan alanlarda hizmet vermeye başladık. Bu ihtiyacınızı gidermek için kurmuş olduğumuz markamızla iletişime geçin ve hemen hizmet alın.

2D - 3D Animasyon

Teknolojinin gelişmesi beraber animasyonlarda kendi içinde çeşitleniyor.

2 boyutlu animasyonlar, 3 boyutlu animasyonlar, stop-motion animasyonlar, CGI animasyonlar ve motion capture animasyonlar bunlardan bazıları. Bu animasyonların her biri farklı alanlarda kullanılıyor. Yaklaşık olarak 1990’lü yılların başından beri kara kalem sayıda kağıda çizilerek gerçekleştirilen iki boyutlu animasyonlar yıllar için teknolojinin gelişmesiyle beraber farklı çeşitlere ayrıldı. Günümüzde farklı açılarda kullanılan sayıdaki kamera son derece gerçekçi animasyonların ortaya çıkmasını sağlıyor. En basit bir tasarımdan kompleks bir animasyon filme ne yapılırsa yapılsın animasyon teknik bilgi ve yüksek iş gücü istiyor. MCS AJANS deneyimli ekibiyle hazırladığı animasyonlarla büyük bir kitleye ulaşmayı başarıyor.

 

Tanıtım Filmi

Tanıtım Filmi Nedir? Tanıtım Filmi bir şirketin, firmanın, projenin, kurumun işletmenin bir ürünün sinematografik öğelerin yardımıyla anlatıldığı video çözümleridir. Firmaların görüntü diliyle gerek Web sitelerinde gerekse Sosyal Medya hesaplarında kullanılan vazgeçilmez bir reklam aracıdır. Gelişen ve dijitalleşen dünyada firmaların internet dünyasındaki büyük reklam aracı olmakla birlikte kurumsal olsun olmasın şirketin olmazsa olmaz ihtiyacı konumundadır. Dijital dünyada kendini ve işini iyi anlatan firmalar, güvenilir firmalardır.

 

Reklam Filmi

Firmaların kendilerinin veya ürünlerinin gazete, dergi, afiş, TV, internet araçları kullanarak yaptıkları kısa filmlere denir. Reklam filmlerinde amaç ürünlerin sayıda satılması olduğu için filmlerin doğruyu yansıtması gerektiği müşteriyi yanıltmaması gerekmektedir. Bunun yanı sıra reklam #filmleri dikkat çekici olmalıdır. Ayrıca reklam filmlerinin dikkat çekici olması #izleyici sayısını artıracaktır. Reklam filmlerini oluştururken oyunculardan, ressamlardan, film şirketlerinde ve matbaacılardan yararlanılmaktadır. Bu unsurlardan faydalanılarak iyi reklam filmi oluşturularak tüketiciye sunulmaktadır. Ancak uzun ve ilgi çekici olmayan reklam filmleri tüketici izlenmemektedir. Ayrıca bu filmlerde yazıların seslendirmelerin kullanılması gerekir.