Vizyonumuz Nedir?

Vizyonumuz hakkında çok çeşiflilik söz konusu. Kurumsal bir firma yolunda ilerlerken ekib içerisindeki samimi diyologları engellemekte istemiyoruz. Aslında bu doğal olarak müşteri ve ekip arkadaşlarımızın diyologlarına da yansımış oluyor. Bunu bu kadar basit bir örnekle açıklamamızın aslında bir sebebi var. 

Biz ekip içinde neysek, ekip dışında da oyuz. İçeride başka dışarıda bambaşka değiliz. Bu yüzden ekip olarak proje geliştirmede takım çalışmasını benimsiyoruz. Bu yüzden gelecekte çok geniş ekiplerle bu işi daha profesyonel yapma çabasındayız. Ayrıca bu bugüne kadar müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmetin kalitesini de ciddi anlamda test ediyoruz. Bu testler ile işimizin ve kuruluşumuzun kalitesini arttırıyoruz. 

Kalitemiz arttıkça daha fazla istihdam sağlamayı hedefliyoruz. Bu istihdama en çokta staj yeri bulamayan öğrencilerle sağlamayı hedefliyoruz. Çünkü yetişen her öğrenci geleceğin emektarı olduğunun farkındayız. Bugün bir çok kurumsal şirket stajyerlerini yönetme ve geliştirme konusunda başarısız olabiliyor. Bizler bu başarısızlık oranını ortadan kaldırmayı hedefliyoruz. Öğrencilerde bu işin mutfağına girip öğrendikleriyle gelir elde edebilmelidirler. 

Hizmet ağımızı dahada genişleterek, doğru işler yapmayı ve yaptığımız işlerde öncü olmayı hedefliyoruz. İsmimizden çok yaptığımız iş konuşulsun istiyoruz. En büyük hedeflerimizden birisi ise projelerimizin dünya çapında değer görmesi ve tüketilmesidir. Ekonomik gücü elde ederek, çalışanlarımıza yaşadğımız bu güzel vatanda daha çok sosyallik ve yaşam kalitesi sunmayı hedefliyoruz.

MCS Ajans olarak bir gün, MCS Holding olarak anılmayı büyük bir aşkla bekliyoruz.