Yazılım Hizmetleri

Yazılım hizmetlerimizi gerçekleştiren markamız Narval profesyonel ekibiyle en iyi şekilde hizmet vermeye devam ediyor. Yazılım sektöründe geniş çalışmalar yapan ve hizmet kalitesini arttırmaya yönelik teknik çalışmalarla kendisini daha da ileriye taşımayı hedefliyor. Narval.net olarak hizmet veren yazılım markamız, bugün bir çok sektöre hizmet veriyor. Aşağıda hizmet verdiğimiz alanların bazılarını sizler için sıralıyoruz.

Hizmet verdiğimiz yazılım alanları;

  • Web Sitesi Yazılımları
  • CRM Sistemi Yazılımı
  • Mobil Uygulamalar
  • E-Ticaret Projeleri
  • Stok Takip Sistemleri
  • Online Ödeme Sistemleri

 

Web Sitesi Yazılımları

Web sitesi yazılımları denildiğinde tahmin ettiğiniz üzere, kurumsal web sitesinden tutunda haber ve dernek sitelerine kadar geniş bir yelpazeye sahibiz. Bu alanlarda ciddi referanslar üreterek bu sektördeki başarılarımızı ön plana çıkartıyoruz. Kişisel web siteleri, haber siteleri, dernek ve kuruluş web siteleri, otel web siteleri vb. projelere öncülük ederek referanslarımızı genişletiyoruz. Projelerimizin tamamaında responsive yani mobil - tablet ve masaüstü tasarım uyumu sağlanmaktadır. 

 

CRM Sistemi Yazılımı

CRM sistemi yazılımı, firmanızı daha güçlü çalışma modelinde hizmet vermesini sağlar. Hem çalışanlarınızı hemde müşterilerinizi kolaylıkla yönetip ilişkilendirmeyi kendine görev bilir. Pandemi döneminde de çok fazla talep gören bu sistemimiz, bazı firmalara evden çalışma modeli de geliştirmeyi sağlamıştır. Yeni normal diye isimlendirdiğimiz bu süreçte sizinde bu hizmete ihtiyacınız olacağını düşünüyoruz.

 

Mobil Uygulamalar

Mobil uygulamalar günümüzde daha çok kullanılmaya başlayan ileri seviye geliştirilen uygulama modelleridir. 2020 yılı bu sektörde yer edinmemizi sağlayan bir yıl olarak karşımıza çıktı. Kendimiz için geliştirmiş olduğumuz uygulamaları müşterilere açmaya başladık. Bu sayede kalitemiz ve mimarimiz beğenilerek, ihtiyacı olan müşterilerimize ulaştırılması sağlandı.

 

E-Ticaret Sitesi

E-ticaret sitesi günümüzde online satış sitesi olarakta bilinmektedir. İnsanların belirli bir sistem üzerinden ürün veya hizmet satın almasını ve bunun ödemesini yine web sitesi üzerinden online ve güvenli olarak gerçekleştirilmesidir. İnternet üzerinde alışveriş yapılan her site bir e-ticaret sitesi olarak kabul edilebilir. Online satış sitelerimiz çoğu zaman anahtar teslim olarak sağlanmaktadır. Ancak dilerse müşteri içeriklerini kendisi ekleyipte kaldırabilir. Tüm yönetimi baştan sonra bizim tarafımızdan sağlanabilen yazılım uygulamalarıdır. 

 

Stok Takip Sistemi

Stok takip sistemi genellikle bütün e-ticaret sitelerinde yani online satış sitelerinde hazırda olan bir sistemdir. Ancak bazı müşterilerimiz bunu kendi çalışanlarınında takibi için kullanmak istebiliyor. Bu durumlar için geliştirmiş olduğumuz bu sistemde müşterilerimiz istedikleri yerden istedikleri cihazla stoklarını takip edebiliyor hatta düzenleyebiliyorda.

 

Online Ödeme Sistemi

Online ödeme sistemi genellikle mail order ile ödeme alan firmalar tarafından kullanılmaktadır. Bu alanlarda hizmet veren bir firmanız var ise tam size uygun bir ödeme sistemi ile karşı karşıya olacağınızı bilmek isteriz. Bu sektörde de büyük hedefler koyan markamız, ülkemizde geniş bir istihdam sağlamayı hedefliyor. 

 

Yazılım hizmetlerimizden faydalanmak için www.narval.net sitesini ziyaret edebilirsiniz...